درباره فرادیس

 

شرکت توسعه کشت و صنعت فرادیس، به عنوان بزرگترین تولیدکننده و پرورش دهنده بوقلمون گوشتی و بلدرچین گوشتی و تخمگذار، و همچنین پرورش دام سبک اصلاح شده نژاد بومی، با پشتوانه بیش از 9 سال تلاش مداوم و نائل شدن به مقام “نمونه کشوری” و استانی در سه سال متوالی 97، 98 و 99، در جهت رونق بخشیدن به تولید داخلی به دنبال بازارهای خارجی برای عرضه گوشت طیور بوده است.

مجموعه کشت و صنعت فرادیس در سال 1391 با تاسیس اولین سالن تولیدی در شهر سفید سنگ فریمان در نزدیکی شهر مقدس مشهد فعالیت خود را آغاز نموده است . این شرکت با دارا بودن 3 مجموعه پرورش بوقلمون در 6 سالن مجزا همزمان توانایی تولید سالانه 1000 تن گوشت تازه بوقلمون و یک سالن جهت پرورش بلدرچین را دارا می باشد.

اهداف

ایجاد زنجیره تأمین، با هدف عرضه مستقیم محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب با حضور در ویترین فروشگاه های زنجیره ای و سایر مراکز عرضه مستقیم گوشت

ارتقا به جایگاه اول در بین تولیدکنندگان در این حوزه

تلاش در جهت ارتقا سلامت جامعه با آموزش و فرهنگ‌سازی در مصرف گوشت سالم

 افزایش توان تولید، کارآفرینی و ایجاد اشتغال و صادرات به سایر کشورها

شایان ذکر است این شرکت تا کنون مبادرت به صادرات محدود گوشت بوقلمون به مقاصد مالزی، ارمنستان و روسیه نموده است، که با مرتفع شدن معضل کرونا صادرات گوشت بوقلمون بصورت انبوه صورت خواهد گرفت.

ارزش‌ها

مشتری مداری، استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده در واحدهای تولیدی، توسعه و پیشرفت دائم و مستمر و همچنین نوآوری و خلاقیت از ارزشهای کشت و صنعت فرادیس می‌باشد.

خدمات

شرکت فرادیس بارثاوا، جهت رفاه حال ساکنین محترم مشهد، محصولات گوشتی خود را با ارسال پیک درب منزل این عزیزان تحویل می‌نماید.

ارتقای بهداشت و سلامت مردم از عمده ترین اهداف فرادیس است.

تماس با ما

کشت و صنعت فرادیس، مزرعه نمونه کشوری در سه سال متوالی

© گروه تولیدی faradiss همه حقوق محفوظ است

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
در صورت بروز خطا در اتصال به چت، فیلتر شکن خودرا روشن نمایید.
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم